O nas

O firmie

Działamy na rynku tłumaczeń od 1985 roku. Jak długi jest to okres, widać najlepiej po stopniowej zmianie naszego warsztatu pracy: od tradycyjnych maszyn do pisania z czasem zastąpionych przez komputery, aż po erę Internetu.

Ciągły rozwój i podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami daje wiele udogodnień naszym Klientom. Możliwość tłumaczeń drogą elektroniczną, dojazdy do dowolnej lokalizacji w kraju i za granicą, dwa nowoczesne biura z regularnymi dyżurami tłumaczy – to tylko niektóre z nich.

Nasz zespół tłumaczy tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, posiadający rozległą wiedzę i wykształcenie w zakresie różnych specjalności, ale również ludzie młodzi, którzy wnoszą znakomite przygotowanie zawodowe i znajomość współczesnego świata. Łączy nas fascynacja zawodem tłumacza, który pozwala stale poznawać nowe dziedziny.

Nie zmienia się nasza misja: terminowe dostarczanie Klientom wysokiej jakości tłumaczeń.

Ubezpieczenie OC

Posiadamy zawodowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Polityka poufności

Naszą standardową praktyką jest przechowywanie plików komputerowych zawierających tłumaczenia przez okres trzech miesięcy. Na życzenie Klienta usuwamy jego pliki po wykonaniu zlecenia. Niektórzy Klienci wolą, by ich pliki przechowywać przez dłuższe okresy, ponieważ kolejne zlecenia tłumaczenia zaktualizowanej wersji tych samych dokumentów (jak np. kolejny wyciąg z KRS) jesteśmy w stanie realizować szybciej i taniej.

Nasi tłumacze są zobowiązani do nie ujawniania jakichkolwiek informacji, z którymi stykają się podczas pracy. Każdy pracownik posiada dostęp tylko do takiego zakresu informacji poufnych, jaki jest niezbędny do wykonania jego zadania. Nie udzielamy informacji o tłumaczonych dokumentach ani o tym, kim są nasi Klienci.

Nasi Klienci

Działamy na rynku tłumaczeń od 1985 roku. Powstaliśmy jako drugie biuro tłumaczeń w Gdyni i jedno z pierwszych w Gdańsku. Od początku obsługujemy zarówno miejscowych gigantów życia gospodarczego jak i osoby prywatne, ceniąc sobie zaufanie jednych i drugich. Sprawy związane z działalnością gospodarczą, podobnie jak sprawy prywatne, zasługują na najwyższą poufność. Z tej przyczyny nie tylko nie ujawniamy szczegółów spraw, z jakimi przychodzą na nas Klienci, ale także – dla kogo pracujemy. Dyskrecja to jedna z fundamentalnych zasad naszej pracy.